Desolation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура - Mpowered

+3
Juelz
Talibana
lethal
7 posters

Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Кандидатура - Mpowered

Писане  lethal Нед Апр 22, 2012 3:59 pm

1.Име на героя, клас и специализация.

Mpowered
Undead, Arcane Mage

2.Вашето име и възраст.
Георги, 23г.

3.Какви са характеристиките на компютъра от който играете.

Intel Core2duo, 2.3mhz
4gb RAM
nvidia geforce 9200

4.Имате ли алтове на 80lvl(Име, клас, специализация)
Sathar, Blood elf Priest, holy/disc
Runinfear, Human Warlock, destro/affl

5.Професии и колко скил.
450 tailoring / 450 enchanting

Имам и FA, Cooking, Fishing

6.Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате?
Правил съм всички инстанси и рейдове в дф, освен toc, не работеше преди когато играех повече. Отскоро играя пак. Също така в icc работеха само част от босовете и някои от тях не съм правил.

7.Колко DPS/HPS правите на 25 мен райд на статичен бос? Подкрепен със снимка.
Последния път като правих icc с рандоми правих към 10к, но нямам шот. Ако е толкова важно ще добавя по-късно като направя някой 25 ман рейд. На точка 8 се вижда резултат от OS10. Xorrorski e изрод обаче, към 6.4 gs pve Smile

8.Покажете снимка на героя подготвен за райд със собствени бъфове и пуснат character panel.

Кандидатура - Mpowered Wowscrnshot042212181316.th
imageshack.us/photo/my-images/812/wowscrnshot042212181316.jpg/

9.Имате ли познати в гилдията? (избройте ги)
Naranarayana

10.Били ли сте до сега в Гилдия, и коя(кои) сте били? (Ако сте били защо сте напуснали?)
Бил съм в доста, но единствените свестни бяха No Leaf Clover и Alleria. Който е по-отдавна в дф може да ги знае. Първият се разпадна, втория сигурно също, не знам защото тогава спрях да играя за доста време.

11.Защо избрахте да кандидатствате тук?
Членовете които съм мяркал бяха сравнително gear-нати, не са ми правили лошо впечатление, от Nara знам че вървите добре, скоро и тя уби lich king-a...звучи добре.

12.Имате ли проблеми да изпълнявате нареждания, заповеди и указания?
Не и ако са смислени и обосновани и зададени човечно.

13.Можете ли да посещавате райдовете които се провеждат от Неделя до Четвъртък от 19:30 до 23:00?
Засега програмата ми е такава, че рядко ще отсъствам.

14.Използвате ли Team Speak? (Ако не, защо?)
Не го ползвам защото не съм в сериозна гилдия в момента, но го имам инсталиран.

15.Използвате ли DMB? (Ако не, защо?) *DBM? Smile
Да.

16.Избройте адоните които използвате.

Afflicted, Atlas loot, Bagnon, Broker - Portals, Decursive, Doom cooldown pulse, DR tracker, Gatherer, Gladius, Gearscore, Lose control, Mage fever, Map coords, Interrupt bar, Omen, Quarz, Recount, Sell-o-Matic, DBM.

17.От колко време играете World of Warcraft?

От 5 години, но с големи прекъсвания.

lethal

Posts : 3
Join date : 22.04.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  Talibana Нед Апр 22, 2012 8:03 pm

Гиър-а ти е слаб, нямаш сокети и ДПС-а не ми хареса, но от друга страна кандидатурата ти е написана правилно и смислено. Адекватни отговори за един човек на тази възраст, което ме подтиква да ти дам ДА. Искам само да ти кажа, че вземем ли те за пробен период, ще държа много след 2 или 3 седмици да имаш коренно различен облик от сега.

Поздрави,
Talibana
Talibana
Talibana

Posts : 114
Join date : 11.10.2011
Location : Sofia

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  lethal Нед Апр 22, 2012 8:57 pm

Съгласен съм, благодаря за вота. И аз ще държа много да е така Smile

lethal

Posts : 3
Join date : 22.04.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  Juelz Нед Апр 22, 2012 10:51 pm

Засекох се с играча даже поцакахме бг-та заедно.От маг не разбирам много.Изглежда ми свясен човек с желание и потенциал.ДА от мен!
Juelz
Juelz

Posts : 177
Join date : 07.10.2011
Age : 36

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  Gugumaster Пон Апр 23, 2012 5:37 am

И от мен Да! Има добри магове в гилда, ако има желание да се развива като дпс има кой да го насочи! Успех!
Gugumaster
Gugumaster

Posts : 142
Join date : 07.10.2011
Age : 39
Location : Plovdiv, Bulgaria, Koznitza

https://www.facebook.com/AngelSlavov

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  mastarat Пон Апр 23, 2012 6:32 am

Гиара е слаб, дори не е пълен пве, според ачивментите опита ти е буквално никакъв.На места нямаш енчанти и сокети.А кадето имаш си слагал крит за аркеин? Hit-а ти е малко ако разчиташ на 3% от шадоу или баланс не винаги има в нашите райдове.
Като цяло Не.
mastarat
mastarat

Posts : 171
Join date : 07.10.2011
Age : 37

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  kysskyss Пон Апр 23, 2012 8:44 pm

Аз от магове нищо не разбирам, мога съвсем спокойно да си го кажа. Но пък за сметка на това се доверявам във тази връзка напълно на Мастара. Взимайки предвид неговото мнение - НЕ и от мен.
kysskyss
kysskyss

Posts : 108
Join date : 09.10.2011

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  lethal Вто Апр 24, 2012 1:01 am

Благодаря за положителните вотове!

mastarat написа:Гиара е слаб, дори не е пълен пве, според ачивментите опита ти е буквално никакъв.На места нямаш енчанти и сокети.А кадето имаш си слагал крит за аркеин? Hit-а ти е малко ако разчиташ на 3% от шадоу или баланс не винаги има в нашите райдове.
Като цяло Не.

Ачивментите, мисля че нещо са се ресетвали (или навремето не са работили, не знам, не никога не съм държал на тях) или нещо такова откакто съм играл последно, защото съм получавал такива (сега, след като започнах да играя пак) от места на които съм ходил не веднъж преди. И въпреки това не претендирам че имам кой знае какъв опит, добре.

Крит имам защото преди да спра да играя експериментирах с някви билдове и бях fire последно. Камъните да не те тревожат, ще ги сменя. Енчанти ще сложа, не е проблем. И за опита и за билда и за камъните и енчантите те уверявам, че ще се науча много бързо, ако някой ми показва.

За хита, може и да бъркам, но доколкото знам на 3.3.5 pve cap-a е 17%, или 446 рейтинг. Имам 3% от Arcane Focus, 3% от Precision и още 9.57% от гиър (251 рейтинг). Та по мои сметки съм 1.42% под cap-а, или приблизително 38 рейтинг. Това е едва половината от т10 хеда, един от тези итеми, които ми липсват, не мисля че е чак такъв проблем. Все пак кандидатствам за гилда за да ходя на рейдове и да се гиървам, не кандидатствам за icc 25 hard mode... Rolling Eyes

kysskyss написа:Аз от магове нищо не разбирам, мога съвсем спокойно да си го кажа. Но пък за сметка на това се доверявам във тази връзка напълно на Мастара. Взимайки предвид неговото мнение - НЕ и от мен.

Тва е малко несериозно...

lethal

Posts : 3
Join date : 22.04.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  kysskyss Вто Апр 24, 2012 3:54 am

Камъните да не те тревожат, ще ги сменя. Енчанти ще сложа, не е проблем.
А това колко сериозно ти звучи, кандидатстваш за нова гилдия, а дори не си правиш труда да си оправиш героя! На думи всичко хубаво, ама дай да видим малко действия.
kysskyss
kysskyss

Posts : 108
Join date : 09.10.2011

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  mastarat Вто Апр 24, 2012 5:17 am

Вече съм доволен.
С написаното показа, че наистина разбираш за какво става въпрос, това, че отоговори и се опита да се защитиш говори добре за теб и показа желание да влезнеш в гилда.Но както каза КисКис (не можах да се здържа Very Happy ) всички обещават и като влезнат нищо не променят.
Аз променям отговора си на Да.
Но искам да поставя едно условие ако са съгласни другите офицери, да те вземем и до 1 седмица да те видим с пълни енчанти и сокети, и не е лошо да си сложиш 2х20хит а не да чакаш да се капнеш от нов итем а до тогава да не си.
mastarat
mastarat

Posts : 171
Join date : 07.10.2011
Age : 37

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  Moarein Вто Апр 24, 2012 5:24 am

Айде вземайте го Жоро стига сте го мъчили бре.Да от мен Smile
Moarein
Moarein

Posts : 116
Join date : 07.10.2011
Age : 47
Location : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  Juelz Сря Апр 25, 2012 10:09 pm

Добавен!
Juelz
Juelz

Posts : 177
Join date : 07.10.2011
Age : 36

Върнете се в началото Go down

Кандидатура - Mpowered Empty Re: Кандидатура - Mpowered

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите