Desolation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tarox kandiddatura

5 posters

Go down

tarox kandiddatura Empty tarox kandiddatura

Писане  tarox Пет Ное 11, 2011 4:05 pm

1.Име на героя, клас и специализация
1 Тарокс, Варриор, Фури

2.Вашето име и възраст.
2 Мустафа 21г.

3.Какви са характеристиките на компютъра от който играете.
3 2гб рам 3.2 2 ядра процессор видеo 512 нвидиа.

4.Линк към армори на героя
4 armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Tarox

5.Имате ли алтове на 80lvl(Име, клас, специализация)
5 Не.

6.Професии и колко скил.
6 бс 380 мининг 350

7.Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате?
7 бих казал голям.

8.Имате ли познати в гилдията? (избройте ги
8 ем Veno,Airanhai.

9.Били ли сте до сега в Гилдия, и коя(кои) сте били? (Ако сте били защо сте напуснали?)
9 wargasm имахме спречквания с гмто и сам напуснах.

10.Защо избрахте да кандидатствате тук?
10 предложиха ми я.

11.Имате ли проблеми да изпълнявате нареждания, заповеди и указания?
11 мне нямам Smile .

12.Използвате ли Team Speak? (Ако не, защо?)
12 не но ако се наложи ше ползвам.

13.Използвате ли DMB? (Ако не, защо?)
13 ползвам.

14.Избройте адоните които използвате.
14 DbM, Atlas, Autosave

15.От колко време играете World of Warcraft?
15 ot 5,5 год.

tarox

Posts : 6
Join date : 11.11.2011

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  kysskyss Пет Ное 11, 2011 4:23 pm

Very Happy имаш бутон едит не беше нужно да правиш нова тема. Кефиш ме, развесели ми малко настронието Smile. Все пак бързо реагира и корегира, което значи че все пак имаш желание да си част от този гилд. Би ми се искало вече да видя и коментари на хора от гилда играещи със съответните класове. Които да задават компетентни въпроси на съответния кандидат. Надявам се в случая някои warrior-и да драснат по някой ред и да изкажат мнение, въпреки че ме съмнява. За момента пасувам, оставям колегите да решат.
kysskyss
kysskyss

Posts : 108
Join date : 09.10.2011

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  tarox Пет Ное 11, 2011 4:26 pm

kysskyss написа:Very Happy имаш бутон едит не беше нужно да правиш нова тема. Кефиш ме, развесели ми малко настронието Smile. Все пак бързо реагира и корегира, което значи че все пак имаш желание да си част от този гилд. Би ми се искало вече да видя и коментари на хора от гилда играещи със съответните класове. Които да задават компетентни въпроси на съответния кандидат. Надявам се в случая някои warrior-и да драснат по някой ред и да изкажат мнение, въпреки че ме съмнява. За момента пасувам, оставям колегите да решат.

малко сам уморен и не глеам кфо прая ем някои по компетентен варр да ми зададе вапросче Smile извинявам се пак . Само искам да допалня че вара ми е на 3 седмици и малко барзо се геарвам благодаря предварително Smile.

tarox

Posts : 6
Join date : 11.11.2011

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  Juelz Съб Ное 12, 2011 9:54 pm

Pak se izvinqvam mn za latinicata no vse o6te ne s1m u nas.Otnosno kandidaturata - za sajalenie ne moga da dam to4en otgovor.Pri4inata e kompleksna - po posledni nabliudeniq imame dosta dps.Bez da iskam da obidq nqkoi kazvam 4e ne vsi4koto ni dps e adekvatno - kade zaradi po-malak playtime ili po-slojno razbirane na igrata.Vpe4atlenie mi napravi tova 4e napravi 2ra tema t.e. jelanieto ti da se prisaedini6 k1m nas ne e pri6tqvka kakto i opita ti v wow e 5g,koeto hi4 ne e malko.Ot sedmica nqkade ne logvam poradi pri4ini nezavise6ti ot men.Zatova i ne moga da dam tvardo DA ili NE.Nadqvam se drugite oficeri da ob1rnat vnimanie na temata li4no az klonq k1m DA.
Juelz
Juelz

Posts : 177
Join date : 07.10.2011
Age : 36

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  gamecho Нед Ное 13, 2011 2:14 pm

гледам че от бая време си играл лол ( ако всичкото това време или повечето си играл с войн имаш 3да-та от мен Smile ), но иначе имаш екипировка, както каза Juelz имаме бая дпс но не с такава екипировка и ще си добро попълнение към нас, тези 3-4 pvp itema бързо може да се сменят и това не е проблем за мен. ДА от мен Smile
gamecho
gamecho

Posts : 68
Join date : 26.10.2011

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  tarox Нед Ное 13, 2011 11:23 pm

gamecho написа:гледам че от бая време си играл лол ( ако всичкото това време или повечето си играл с войн имаш 3да-та от мен Smile ), но иначе имаш екипировка, както каза Juelz имаме бая дпс но не с такава екипировка и ще си добро попълнение към нас, тези 3-4 pvp itema бързо може да се сменят и това не е проблем за мен. ДА от мен Smile
начи братле от тея 5.5 год играя варриор ч год !!! Smile останалото време ршаман и маге

tarox

Posts : 6
Join date : 11.11.2011

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  Moarein Пон Ное 14, 2011 5:43 pm

Немога да взема твърдо становище по тази кандидатура.Може би по скоро клоня към "Да".

П.П. - като гледам повечето коментари са положителни така че може да ми /w в играта за да те добавя към Dessolation - ника ми в играта е Moasun
Moarein
Moarein

Posts : 116
Join date : 07.10.2011
Age : 47
Location : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  tarox Пет Ное 18, 2011 7:51 am

Moarein написа:Немога да взема твърдо становище по тази кандидатура.Може би по скоро клоня към "Да".

П.П. - като гледам повечето коментари са положителни така че може да ми /w в играта за да те добавя към Dessolation - ника ми в играта е Moasun

извинявам се на сички приеха ме в друг гуилд пожелавам ви успех и да риинете сички босове ицц Smile

tarox

Posts : 6
Join date : 11.11.2011

Върнете се в началото Go down

tarox kandiddatura Empty Re: tarox kandiddatura

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите